İade ve Değişim için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sipariş Bilgileri
Ürün Bilgileri & İade / Değişim Nedeni
İade ve Değişim'nı okudum ve kabul ediyorum.

İade Şartları

Aldığınız ürünleri hiç bir sebep göstermeksizin on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

Ambalajı hasarlı, yırtılmış, eksik, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, faturasız şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade edilen ürün elimize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi sitemizin İade formunu doldurarak bildirmeniz gerekmektedir. Faturayı ve ürünü anlaşmalı kargo firması ile ( Yurtiçi Kargo iade kodu: 450239531)  tarafımıza gönderiniz.

Siparisten vazgecilmesi halinde aynı gün içinde  +90 850 317 15 20 nolu telefonu arayarak veya İletişim adresine mail atarak adınız soyadınız, üye adı, sipariş numarası verilmeli. Bu bilgiler alındığında 1 iş günü içerisinde sipariş iptali gercekleşecektir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında hasar, yırtık, eksik, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, faturasız  ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.