Ürünümün garantisi var mı?

Mağazamızdaki ürünler 2 yıl imalatçı veya ithalatçı firma garantisi altındadır.

Nasıl alışveriş yapabilirim?

mamakido.com.tr’den verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösterin. Kargo şubesi olarak teslimat adresi belirtilen siparişlerin kargo çıkışı yapılamaz.Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz. Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

Sipariş takibi nasıl yapılır?

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.Sipariş transferi paralel olarakkullanılan alternatif yönteml erle gerçekleştirilmektedir.Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir .Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü öğle 13:00’den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13:00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. mamakido.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra tüm Türkiye içinde 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
Ürün teslimatında size ulaşan koli adeti ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen koli adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer koli sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız. Vakit kaybetmeden mamakido.com iletişim hattını 0850 317 15 20 arayarak ilgili birime haber veriniz.
Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağını koliler üzerinde herhangi bir ezilme, açılma, yırtılma veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ambalajda yırtılma, ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız. Vakit kaybetmeden mamakido.com iletişim hattını 0850 317 15 20 arayarak ilgili birime haber veriniz.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlarım?

mamakido.com’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize  siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.Ayrıca “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim”  başlığı altından bu bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.

Siparişimin teslimat adresini nasıl değiştirebilirim?

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat adresini müşteri hizmetlerine e-posta göndererek değiştirebilirsiniz. Teslimat adresi değişiklikleri sadece yurt içi adresleri arasında yapılabilmektedir. Siparişinizde bulunan bazı ürünler kargoya daha önce verildiyse, kalan ürünlerin başka bir adrese gönderilmesi talebinizi ancak kargo çıkışı yapıldıktan sonra alabiliriz.Kalan ürünleriniz için göndereceğimiz  e-posta bilgisi size ulaştıktan sonra talebinizi bize e-posta ya da telefonla iletebilirsiniz.

Siparişimin fatura bilgilerini nasıl değiştirebilirim?

Sipariş oluşturma aşamasında belirlediğiniz fatura ismi ve adresi değiştirilemez.Bu nedenle siparişinizi onaylama süreci içinde size gösterilen sayfalarda fatura adresinizi kontrol etmeli ve siparişinizi bu şekilde onaylamalısınız. bu şekilde onaylamalısınız. 

Marka ve Logo Kullanımı

Genel Politikamız

mamakido isim hakkı ve logosunun kullanım sadece Mamakido Dış Ticaret A.Ş'ye aittir. Sadece Mamakido Dış Ticaret A.Ş tarafından izin verilmiş ve / veya Mamakido Dış Ticaret A.Ş ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, mamakido markası ve logosunu kullanabilir. Bu kılavuz, mamakido markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz
Sınırlamalar
mamakido markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, mamakido markasının her zaman "mamakido" olarak kullanılması gerekmektedir.
Yasaklı Durumlar
Mamakido Dış Ticaret A.Ş'den marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece mamakido ekran görüntülerini, mamakido markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır:

Tanıtım materyallerinizde (Kartvizitler, broşürler, elektronik postalarınız gibi.) Web sitenizde Listelemeleriniz de Eşyalarınızda (El yapımı veya değil.Örneğin; kahve kupalarınız, kaleminiz, bloknotlarınız, oyuncaklarınız.) Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde mamakido'ya atıfta bulunmak, mamakido marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin mamakido tarafından desteklendiğiniz veya mamakido'nun bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir. mamakido web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.


mamakido.com, mamakido.com.tr, haloturkiye.com Alan Adları kullanımı:
mamakido kelimesinin alan adı ve marka tescil hakkı, Mamakido Dış Ticaret A.Ş'ye aittir.  "mamakido" ve mamakido'ya benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır. Konu ile ilgili başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.